cocoracio

[RO] Cereri unban și reclamații
[EN] Unban requests and complaints
Locked
cocoracio

05 Feb 2020, 02:29

Salut.
Nu am sa urmez nici un model de unban, pentru ca nici nu-mi doresc atat de tare acest unban, sunt multe alte servere unde pot juca.
Dupa cativa ani imi redescarc si eu din nou cs, din lipsa din ocupatie, imi pun frumos castile, incep sa ma joc.
Cineva "LK" cred sau ceva de genul imi wargods. dupa ce ma chinui 15minute cu el si-mi umplu laptopul de pop-up;uri si cacaturi reusesc intr-un final
sa-l duc la capat, ma verifica notalama si incep sa ma joc. ca apoi dupa 5 minute sa ma trezesc cu ban,nu stiu de la cine.
Nu astept nimic din partea voastra, doar am decis si eu sa-mi scriu frustrarea sa pot dormi linistit. :D
Toate cele bune
https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1888978
Attachments
sss.png
sss.png (759.21 KiB) Viewed 106 times
notAlamA

05 Feb 2020, 20:04

Salut,
Adminul LK a spus ca ai iesit in momentul care ti-a cerut wg,si dupa mi-ai dat mie testul wg !
Ce ramane de facut daca ai facut chestia asta???
cocoracio

06 Feb 2020, 17:32

Nu am iesit. I-am spus sa astepte putin pentru ca nu aveam programul si apoi l-am descarcat, se blocase la 84%,am iesit din el si dupa m-o pus sa astept 5 minute pentru a face
un alt test. Intretimp am reusit sa-l fac,l-am trimis. am jucat vreo 2 runde in continuare dupa ce te-ai uitat tu la el, pe fy_snow dupa care ai schimbat pe dust2x2 . si acolo mi-a dat el ban
notAlamA

06 Feb 2020, 19:45

Pai nu trebuie sa iesi din cs ,indiferent ca iti da eroare la wg !
O sa primesti unban,dar data viitoare te rog sa fi sigur ca poti da acets test wg .
Lasa-mi datele pentru unban in privat .
TC
Locked